Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Жителі Дніпропетровської області прихистили біля 46 тисяч переселенців

Жителі Дніпропетровської області прихистили біля 46 тисяч переселенців

переселенціЗ початку повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України, багато людей покинули свої домівки і були вимушені їхати в більш безпечні регіони. Таким регіоном стала і Дніпропетровщина. Статистика говорить, що наразі жителі Дніпропетровщині прихистили у себе в домівках біля 46 тисяч переселенців. 

Станом на сьогодні близько 46 тисяч переселенців знайшли житло на Дніпропетровщині. Тимчасове житло їм надали безкоштовно. Про це повідомили в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

«Державну програму «Прихисток» запустили на допомогу тим, хто змушений через війну залишити власні будинки та переїхати у безпечніші місця. З нею зручно знайти тимчасове житло. Власні будинки надають переселенцям та мешканцям області», – зазначив директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОВ Андрій Коломієць.

Наразі запропонувати своє житло можна не тільки на спеціалізованому сайті, але й у міській чи сільській раді. 

Андрій Коломієць також відзначив, що люди, які надали своє житло у користування переселенцям отримують компенсацію на витрати комунальних послуг. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола