Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Дніпряни готуються до зимового періоду

Дніпряни готуються до зимового періоду

опалення ДніпроЕксперти та влада говорить про те, що саме ця зима буде  дуже складною для всієї країни. Кожне місто та його мешканці готуються до цього непростого періоду. Дніпро не є виключенням. Наразі, жителі Дніпра готуються до зими. 

Зимовий період цього року не буде простим. Про це повідомляє і влада і експерти у різних галузях. Саме тому вже зараз треба готуватися до опалюваного сезону. 

Наразі люди налякані енергетичною кризою і можливим атакам з боку рф по об'єктам, які мають забезпечувати Україну теплом зимою. У приватних будинках люди вже запасаються дровами і вугіллям. Ті люди, які живуть у квартирах купують додаткові електричні прибори для опалення. 

Уряд відповів громадянам відносно цього питання і заспокоїв населення. За їх словами, тарифи для населення збільшуватися не будуть, а газу та вугілля до опалюваного сезону в Україні достатньо. 

«Уряд узгодив 605 виробникам теплової енергії фіксовані обсяги газу для опалення та гарячого водопостачання на період з 1 серпня 2022 року до 31 березня 2023 року. Ціна – 7 грн 42 копійки так само залишається без змін. Це дозволить взимку забезпечити стабільні поставки тепла в оселі наших громадян» - Перем'єр-міністр України, Денис Шмигаль. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола