Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Діти-волонтери Дніпропетровщини збирають гроші для захисників

Діти-волонтери Дніпропетровщини збирають гроші для захисників

діти-волонтериНе тільки дорослі, але й діти допомагають нашим захисникам боронити Україну. Так, діти-волонтери на Дніпропетровщині почали збирати гроші для захисників України.

Українські діти вже не раз допомагали українським захисникам. Так і діти-волонтери на Дніпропетровщині також збирають гроші на допомогу нашій державі. Вони продають свої улюблені іграшки, власноруч зроблені цукерки, лимонади, сувеніри. Дітки також влаштовують вуличні концерти і грають з перехожими у шашки. 

Деякі діти поділилися, що розбили свої скарбнички, куди складали гроші на свою мрію, щоб допомогти своїй державі. 

Про діток-волонтерів розповіли в обласній військовій адміністрації у рубриці «Творці перемоги». Одним із волонтерів стала семирічна Соломія, яка грає на сопілці і таким чином збирає гроші на ЗСУ. Її перший вуличний концерт відбувся на Великдень. 

Серед її репертуару є Гімн України. Дівчинка постійно вивчає нові пісні. Учениця другого класу вже зібрала понад 150 тисяч гривень.

 А ось 10-річна Мирослава із Кам'янського вирішила збирати гроші на ЗСУ грою у шашки. До неї приєдналися двоє друзів. Разом діти вже назбирали понад 20 тисяч гривень. Всі гроші передали на ремонт автомобіля наших захисників. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола