Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Геннадій Корбан назвав умови для того, щоб зима у Дніпрі пройшла без блекаутів

Геннадій Корбан назвав умови для того, щоб зима у Дніпрі пройшла без блекаутів

зима ДніпроВся Україна активно готується до уже складної зими і Дніпро не являється виключенням. Геннадій Корбан, Голова Штабу оборони Дніпра розповів, про три фактори, які допоможуть пережити зиму без блекаутів та гуманітарних катастроф. 

Ця зима буде вкрай тяжкою для всіх українців. Тому сфери та цивільні люди активно готуються до цього непростого періоду. Геннадій Корбан, Голова Штабу оборони Дніпра розповів про три головні фактори, які дозволять пережити зиму в  Дніпрі без гуманітарних катастроф та блекаутів.

«Це залежить від багатьох факторів. Насамперед, безумовно, від пильності та професіоналізму ЗСУ - від ППО та ПРО, яка захищає нас від ракетних ударів. Насамперед - від них.У другу чергу - від уряду, який має вживати заходів щодо захисту та зміцнення енергооб'єктів. І в третю чергу це залежить і від нашого міста, мера, його команди, яка займається і займалася цим із травня, щоб запобігти наслідкам таких катастроф. Тому я сподіваюся, що якщо перелічені мною фактори будуть дотримані, то ми можемо перезимувати зиму без блекаутів та без якоїсь гуманітарної катастрофи» - розповів Геннадій Корбан.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола