Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Виплата субсидій на Дніпропетровщині: що змінилося?

Виплата субсидій на Дніпропетровщині: що змінилося?

субсидії в ДніпріНаразі, багатьох жителів Дніпр турбує питання відносно того, що буде з їх субсидіями. На всі питання щодо субсидій у Дніпрі відповіли на брифінгу обласної військової адміністрації. 

Багато жителів Дніпра розповідають, що не знають, яка ситуація буде з субсидіями у цьому році та що треба взагалі очікувати. На всі питання відповіли під час брифінгу обласної військової адміністрації. 

За їх словами, на даний момент на Дніпропетровщині зареєстровано 182 тисячі сімей, які отримують субсидії. Але це число може збільшуватися завдяки змінам в правилах призначення субсидії. 

Розрахунок субсидій розпочнеться з 15 жовтня. Виплати буде здійснювати Пенсійний фонд. 

«На людях це ніяк не відобразиться. Гроші як заходити на розрахунковий рахунок, так чи через «Укрпошту», так і будуть і далі. Це лише реформа адмінресурсу. Вона стосується працівників, виконуючих нарахування та виплати.» - пряма мова керівника департаменту соціального захисту населення Дніпра Олександра Довидовська. 

Ще одна зміна щодо нарахувань субсидій торкнеться доходів претендента на субсидію. При призначені субсидії не будуть враховуватися виплати переселенців і компенсації за надання їм житла по програмі «Притулок».



Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола