Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі готують будинки до опалювального сезону

У Дніпрі готують будинки до опалювального сезону

опаленняАбсолютно всі українці знають, що ця зима буде дуже важкою для кожного. Тим не менш, спеціалізовані організації роблять все для того, щоб підготуватися до цієї зими. Так, в Дніпрі наразі готують будинки до опалювального сезону. 

Як стало відомо, у Дніпрі вже розпочався процес підготовки багатоповерхівок до опалювального сезону. Комунальники вже почали промивати систему опалення у міських будинках. 

Зараз роботи проводять одночасно по декільком адресам. Йдуть такі роботи як  гідропневматичне промивання системи опалення  та гідравлічне випробування системи. Це потрібно для того, щоб підготувати труби до опалення. 

«Якщо не проводити ці профілактичні роботи по промиванню системи опалення, то будуть відкладення на трубах, і це знижує тиск системи опалення, зменшує циркуляцію в середині будинку. Тоді буде нерівномірне нагрівання батарей у будинку. Якщо таке вже є, то це означає, що система забруднена і треба ось це промивання,» - розповідає старший майстер теплової дільниці КП «Теплоенерго» Роман Ягмуров.

Нагадаємо, що ці профілактичні роботи проводяться кожного року. Вони необхідні для того, щоб система працювала більш ефективно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола