Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі будуть відновлювати вікна та покрівлі будинків, які постраждали від ракетних ударів

У Дніпрі будуть відновлювати вікна та покрівлі будинків, які постраждали від ракетних ударів

ДніпроНажаль наразі практично немає маста, яке б не зазнало руйнувань через військову агресію з боку рф. Не виключенням є і Дніпро. Наразі у місті є будинки, які суттєво постраждали від ракетних ударів. 

Стало відомо, що Комісія міськради Дніпра вирішила відновити вікна та покрівлі будинків, що постраждали від ракетних ударів. 

Дніпровська міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій нещодавно прийняла рішення про те, що будинки, які зазнали руйнувань внаслідок ракетних ударів, здійснених росіянами у різних районах міста будуть відновленні. Мова йде по відновлення вікон та покрівель будинків. 

Комісія зобов'язала комунальне підприємство «Жилсервіс-5» виконати ремонт покрівель, а також замінити вікна у різних районах міста. До цих районів відносяться: вул. Калинова, Немировича-Данченка, вул. Космонавтів, вул. Вознюка.

Міська рада повідомила, що піклується про кожного жителя міста і робить все можливе, щоб якнайлегше пройти цю зиму. 

В свою чергу влада також звертається і до містян, рекомендуючи економно використовувати електроенергію, а також готуватися до зими. Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола