Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Як біженцям отримати пенсію на Дніпропетровщині?

Як біженцям отримати пенсію на Дніпропетровщині?

пенсіїВ Дніпро та Дніпропетровську область переїхало вже дуже багато біженців. Тому виникли питання відносно того, як саме буде нараховуватися пенсія для біженців і як її отримати. Наталія Корнійчук, заступниця начальника ГУ Пенсійного Фонду України в Дніпропетровський області, детально дала відповідь на це питання. 

На даний момент, органи Пенсійного Фонду України в Дніпропетровський області працюють в штатному режимі. С моменту початка війни, до установи звернулося більше 30 тисяч людей. Люди приходили як особисто, так і дзвонили на гарячу лінію. 

У березні виплати були раніше. Виплатний період відбувається з 4 до 25 березня. В березні фінансування було завершено раніше, так як була прийнята відповідна постанова Кабміну. 

З 1 березня на Дніпропетровщині було проведено перерахунок пенсій. Мінімальна сума підвищення – 100 гривень. 

З початку війни був змінений процес отримання пенсій. Якщо пенсіонер отримував гроші через банківські переводи, то наразі отримати гроші він може у будь-якому відділенні «Ощадбанку». Якщо людина переїхала і змінила своє постійне місцеперебування, їй необхідно звернутися до Пенсійного Фонду з паспортом та ідентифікаційним номером. Надалі пенсіонер зможе отримувати пенсію у відділені «Ощадбанку» чи поштовим переводом. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола