Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество В Дніпрі та області не росте кількість випадків мародерства

В Дніпрі та області не росте кількість випадків мародерства

мародери Нажаль, з початку війни у деяких регіонах України спостерігалися акти мародерства. Але важливо, що таких випадків небагато і місцева тероборона охороняє майно цивільних жителів міст та сел. В Дніпрі та області також не росте кількість випадків мародерства.

Кількість злочинів та мародерства на території Дніпропетровської області наразі не зростає. Про це сьогодні, 12 березня, розповів Володимир Богоніс, заступник керівника Головного управління Нацполіції у Дніпропетровський області.

Він також нагадав про заборону роспиття алкогольних напоїв та про покарання за порушення цих обмежень.

Володимир Богоніс нагадав, що на даний момент запускати дрони можливо тільки після отримання дозволу штаба воєнної адміністрації.

Практика показала, що місцеві мешканці, а також місцева тероборона дуже пильні і захищають своє майно, а також майно людей. Фактів мородерства по всій Україні зафіксовано не багато. В деяких регіонах такі випадки взагалі виключені.

Наразі, в Дніпропетровський області порушена кримінальна справа через ракетний удар Росії, який був завданий 12 березня. Справу відкрили за фактом порушення законів та звичаїв війни.

 Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола