Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество В Дніпрі переселенцям дають робочі місця

В Дніпрі переселенцям дають робочі місця

Праця в Дніпрі Наразі, у Дніпрі інспекція з питань праці та зайнятості населення розпочала анкетування переселенців. Це анкетування проходять люди, котрі перебувають в обласному центрі та хочуть влаштуватися на роботу. Анкетування дозволить зрозуміти якими навичками та вміннями володіє людина та підібрати їй підходяще місце роботи. Також буде враховуватись і те, до чого саме прагне людина. 

Тетяна Янушкевич, начальниця інспекції з питань праці та зайнятості Дніпровської міської ради та координаторка центру розміщення переселенців розповіла під час брифінгу ОДА про те, що наразі йдуть активні роботи і зараз переселенці проходять анкетування, за допомогою якого людям зможуть підібрати робочі місця. 

Деякі переселенці хочуть і надалі залишатися у Дніпрі, працювати тут та облаштовувати своє життя. Тому зараз йде активний процес анкетування, який дозволить знайти разову, тимчасову або постійну роботу для переселенців. Тут все залежить від бажання людини і її цілей. 

Зараз також йде робота по координації роботодавців та охочих працювати. Тетяна Янушевич закликала роботодавців, котрі мають вільні вакансії і місця, не нехтувати переселенцями і влаштовувати їх на роботу. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола