Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпропетровській області розпочалися перевірки на АЗС

У Дніпропетровській області розпочалися перевірки на АЗС

АЗССтало відомо, що у Дніпропетровський області розпочалися перевірки на АЗС щодо завищення цін на пальне. Нагадаємо, що після повномасштабного вторгнення росії в Україну, почалися проблеми з пальним. Наразі ціна на пальне зросли удвічі. 

Експерти повідомили, що у Дніпропетровській області розпочалася перевірка АЗС. На даний момент перевірено вже 6 автозаправок. На двох автозаправках виявлено факт завищення цін на пальне. Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

У Держпродспоживслужбі нагадали, що за ненадання документів для перевірки або недопущення посадових осіб на підприємство накладається штраф. Розмір штафу складає 34 тисячі гривень. 

Також людей закликали до пильності. Кожна людина може також слідкувати за порушеннями і сповіщати про них певні органи. Ви можете звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби у разі якщо вам не надають чек або відмовляються у виборі способів розрахунку. В процесі оформлення скарги треба буде вказати ТОВ або ФОП та місце розташування з наданням копій чеків (а наявністю)  на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript або заповніть форму на спеціалізованому сайті.  Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола