Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпропетровщині лікують постраждалих від авіадуару в Краматорську

У Дніпропетровщині лікують постраждалих від авіадуару в Краматорську

лікарня ДніпроБагато людей. Які постраждали від авіудару на вокзалі у Краматорську наразі знаходяться на лікуванні у лікарнях в Дніпропетровській області. Експерти кажуть, що у лікарні знаходиться 80 постраждалих. Серед них є люди в дуже тяжкому стані. 

Внаслідок авіаудару зі сторони рф, яка розпочала повномасштабну війну проти України постраждало і загинуло дуже багато людей. Деякі постраждалі наразі знаходяться у лікарнях в Дніпропетровській області. 

Вікторія Кулик, в.о. директора Департаменту охорони здоров'я ДніпроОВА зазначила, що 20% пацієнтів знаходяться у важкому стані. З усіх постраждалих у лікарнях знаходиться 19 дітей. Деякі дітки залишилися без кінцівок. Лікарі і весь медичний персонал цілодобово надає необхідну медичну допомогу. 

Уцілілі люди діляться своїми історіями про евакуацію із Краматорську. Так, Ганна зі своїми двома дітьми теж у цей день евакуювалася із Краматорську. На момент вибуху вона була у електричці. Там повилітали вікна і унаслідок цього, її сину поранило ногу. Дочка не зазнала травм. Зараз сім'я у безпечному місці. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола