Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі знайшли на вулиці протипіхотну міну

У Дніпрі знайшли на вулиці протипіхотну міну

дніпро Нажаль, люди все частіше знаходять в містах, просто на вулицях вибухонебезпечні пристрої. Так і Дніпрі на вулиці була знайдена протипіхотна міна, яка могла загрожувати життю мирним мешканцям. 

Стало відомо, що 19 травня у Дніпрі по вулиці Калиновій, 19 знайшли протипіхотну міну. Знайшов міну мирний житель міста, у кущах, та сповістив про це на гарячу лінію 101. 

Вибуховий пристрій розміщався у кущах біля житлового будинку. У разі неправильних дій людини, цей пристрій міг би зашкодити людям і привести до непоправних наслідків. 

Важливо чітко усвідомлювати, що робити у разі виявлення підозрілих предметів. Експерти настоюють, що наразі кожна людина в Україні повинна знати, як іяти у разі виявлення таких предметів. 

Нагадаємо, що зараз у багатьох містах люди знаходять вибухові і небезпечні пристрої. Варто бути дуже пильним і обережним. Не слід, ні в якому разі брати підозрілі предмети в руки чи проводити з ними якісь дії. Якщо ви бачите підозрілий предмет, слід сповістити про це відповідні органи.

Поліція нагадує, що категорично не можна брати у руки, кидати, відштовхувати, розкопувати, торкатися, кидати у вогонь нерозірвані припаси або предмети, які ви не можете ідентифікувати. Про таку знахідку треба негайно сповістити поліцію. Також дуже важливо інформувати про це дітей і розповідати не тільки про небезпеку, але й про те, як себе треба поводити з підозрілими предметами. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола