Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі відкрився центр підтримки переселенців «Я-Маріуполь»

У Дніпрі відкрився центр підтримки переселенців «Я-Маріуполь»

Центр допомогиУ Дніпрі відкрився центр підтримки переселенців «Я-Маріуполь». Це спільний проект мерій Маріуполя та Дніпра, а також перший з п'яти осередків допомоги маріупольцям, які будуть розташовані у різних областях України. 

Місто Маріуполь, а також маріупольці дуже постраждали і продовжують страждають від агресії зі сторони рф. Багато людей виїхали з Маріуполя у більш безпечні місця в Україні. В Дніпрі відкрився центр «Я – Маріуполь», який розташований по вулиці Воскресенській, 23 (Центральна міська бібліотека). Працює центр з 8:00-18:00, неділя – вихідний. 

В цьому центрі будуть надавати безкоштовну допомогу з пошуку зниклих, повернення примусово депортованих до рф, в відновленні документів. Також у центрі будуть допомагати жителям Маріуполя з пошуком роботи і працевлаштуванням. Люди зможуть отримати фінансову допомогу та дізнатися про можливості відшкодування знищеного майна. 

У штаті центру також працюють психологи, юристи, сімейні лікарі та люди, як надають гуманітарну допомогу. В гуманітарну допомогу будуть входити продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг. 

Наразі, Маріупольська міська рада планує відкрити такі центри у 6 містах  України – Дніпро, Запоріжжя, Київ, Одеса, Львів, Вінниця. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола