Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі триває акція: «Подаруй музею експонат»

У Дніпрі триває акція: «Подаруй музею експонат»

історичний музей Дніпро На сайті Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького з'явилося повідомлення про те, що зараз проходить акція: «Подаруй музею експонат». 

На сайті Дніпропетровського національного історичного музею імені Яворницького нещодавно з'явилося повідомлення про те, що вони збирають експонати для музею і закликають всіх місцевих жителів поділитися своїми історичними експонатами, якщо такі є. 

Відвідувачів закликають приносити до музею предмети, які пов'язані з історією міста, області або конкретної родини. Це може бути будь що, наприклад журнали, газети, листівки, фото, книги або інші предмети. 

Працівники музею розказують, що кожен бажаючий може долучитися до формування фондової колекції музею. Війна особливо загострила цю потребу, тому що треба максимально зберегти нашу українську історію. 

Багато жителів Дніпра та області вже зацікавилися таким закликом. 

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабну війну проти України. Нажаль, багато українських пам'яток було знищено і зруйновано окупантами. Тому дуже важливо саме зараз проявити ініціативу і допомогти зберегти українську історію та історію свого міста. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола