Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі та Кривому Розі затримали диверсантів

У Дніпрі та Кривому Розі затримали диверсантів

диверсанти З моменту початку війни в Україні, яка розпочала рф, у нашій країні стали затримувати дуже багато диверсантів та диверсійних груп. Правоохоронці продовжують затримувати ворожих диверсантів. У Дніпрі та Кривому Розі затримали диверсантів.

Стало відомим, що у Дніпрі та Кривому Розу спіймали зловмисників, які могли співпрацювати з Росією. В поліції, в Дніпропетровській області розповіли, що під час воєнного стану дуже важливо виявляти та затримувати диверсантів. Наразі поліція справляється з цією задачею дуже чудово. 

Наразі поліція слідкує не тільки за порядком, а й виявляє інформаторів рф, а також корегувальників вогню. Так, в Дніпрі так Кривому Розі було затримано двох осіб.  Один із затриманих підтримував росію. Один із чоловіків фотографував військкомат. Другий же активно підтримував вторгнення росії в Україну. 

Зараз усі підрозділи працюють у посиленому режимі. Це вкрай важливо у теперішній час. Від цього залежить безпека багатьох людей. 

Відмітимо, що лише а березень поліція затримала 600 диверсантів. Українців просять бути дуже пильними і сповіщати поліцію про всіх підозрілих осіб. Багато диверсантів було затримано саме завдяки пильнім і не байдужим українцям.  Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола