Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі скаржаться на порушників режиму світломаскування

У Дніпрі скаржаться на порушників режиму світломаскування

режим світломаскування З 24 лютого 2022 року абсолютно всі українці відчули на собі, що таке війна, а також дізналися про нові терміни. Одним із таких термінів став «світломаскування». Не дивлячись на те, що від режиму світломаскування залежить безпека самих громадян, є дуже багато порушників, які нехтують цим правилом. 

Так, до прикладу, у Дніпрі, з початку повномасштабної війни було отримано 940 скарг на порушників режиму світломаскування. Відмітимо, що серед порушників є як містяни, так і підприємства. У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації повідомили, що більшість вже виправились. 

«В умовах війни світло допомагає ворогу орієнтуватися на місцевості. Дуже важливо, щоб місто вночі не мало чітко підсвічених контурів. Тому у темний час доби слід дотримуватися режиму світломаскування», – сказав начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Наразі, 540 скарг вже обробилися. Решта ще опрацьовується. Руслан Мороз розповів, що з містянами провели роз'яснювальну роботу і вони вже виправилися і дотримуються режиму світломаскування. 

А  ось 26 підприємств, які були злісними порушниками режиму світломаскування – відключили від електроенергії. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола