Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество У Дніпрі працює автомобіль для виміру радіаційного фону

У Дніпрі працює автомобіль для виміру радіаційного фону

Дніпро радіація Стало відомо, що у Дніпрі почав роботу автомобіль для виміру радіаційного фону. Спеціальна машина радіаційної та хімічної розвідки тепер курсуватиме Дніпром. 

У Дніпрі почав працювати спеціальний автомобіль радіаційної та хімічної розвідки. Ця машина буде курсувати Дніпром та областю. Першою точкою був центр міста. 

Олександр Федоров, начальник хіміко-радіаційної лабораторії ДСНС України розповів які показники радіаційного фону станом на 18 серпня 2022 року. Прилад показав 0,04 мікрозівертив/год. На момент вимірювання, показники були в 8 разів менше допустимих показників на території України. 

Експерти розповіли, що ця машина єдина в Україні. Вона повністю оснащена всім необхідним. Тут є все необхідне обладнання для повноцінної роботи (дозиметри, газоаналізатори, захисти індивідуального захисту і т.д.). 

Завдяки такому сучасному обладнанню працівники надзвичайної служби можуть у реальному часі моніторити ситуацію і своєчасно на неї реагувати. Під час роботи вимірюється радіаційний фон і стан повітря. На відстані 10 кілометрів пристрої можуть зафіксувати наявність небезпечних речовин. 

Спеціальні екрани показують зону можливого забруднення. Всі процеси відслідковуються в режимі реального часу.    Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола