Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Студенти з інших міст України зможуть продовжити навчання у Дніпрі

Студенти з інших міст України зможуть продовжити навчання у Дніпрі

студенти Нажаль, наразі говорити про повноцінне отримання знать для школярів та студентів не на часі. Багато шкіл та ВУЗів залишаються закритими і не виконують свої прямі ціли через війну, яку розпочала рф на території України. Цей фактор дуже негативно відображається на освітньому процесі. Але зараз є можливість у всіх студентів України отримати знання та продовжити навчання у Дніпрі. 

Зараз багато студентів із України вимушені відмовитися від отримання повноцінних знань. На території нашої країни йдуть бойові дії, які унеможливлюють гарантувати повноцінній освітній процес. 

Провідні університети України вирішили допомогти студентам, які були вимушені перестати відвідувати ВУЗ через бойові дії. Багато студентів покинули свої домівки, тікаючи із гарячих точок, тому зараз фізично не можуть відвідувати свої ВУЗи. Якщо ці студенти хочуть і можуть відновити навчання, вони можуть це зробити у дніпропетровських ВУЗах. 

Усі академічні успіхи з минулого місця навчання будуть збережені. Навчання буде проходити в онлайн режимі. Студентам, яким нема де жити, можуть розміститися у гуртожитках ДНУ на весь період вимушеного переселення. Проживання у гуртожитку буде безкоштовним. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола