Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Штучний інтелект розпізнав окупанта на Дніпропетровщині

Штучний інтелект розпізнав окупанта на Дніпропетровщині

новини ДніпроТехнології не стоять на місці і активно допомагають людям. Це довів і останній випадок на Дніпропетровщині, коли штучний інтелект розпізнав окупанта. Російський окупант ховався у криворізькому шпиталі. 

Сучасні технології допомагають людям у житті. Це не раз показував досвід. Але ніхто і подумати не міг, що такі технології зможуть відшукувати окупантів на території України. Так сталося на Дніпропетровщині. Штучний інтелект зумів знайти російського окупанта в криворізькому шпиталі. 

Так, стало відомо, що російський окупант знаходився у криворізькому шпиталі та вдавав, що не чого не пам'ятає і не може говорити. Проте штучний інтелект зумів ідентифікувати його особистість. Про це розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв'ю "Українській Правді". 

Михайло Федоров розповів, що військовослужбовець потрапив до лікарні. Там він стверджував, що не може говорити та нічного не пам'ятає. Хоча запевняв, що не брав участі у бойових діях. 

До міністра звернулися волонтери, які попросили за фото визначити особу. Для цього був використаний штучний інтелект. Під час цієї робити виявилося, що цей військо службовець житель Магнітогорську, який активно воював на боці рф. Після цього його заарештували. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола