Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Шон Пенн відвідав Дніпропетровщину

Шон Пенн відвідав Дніпропетровщину

Шон Пенн Стало відомо, що знаменитий актор та режисер Шон Пенн відвідав Дніпропетровщину. Раніше він побував у Києві, Львові. Нагадаємо, що голлівудський актор нараз знімає документальний фільм про війну в Україні. 

Шон Пенн – голлівудський актор, а також режисер. Наразі він займається зйомками документального фільму про війну в Україні. Щон Пенн відвідав і Дніпропетровщину. Під час свого візиту він поспілкувався з головою Дніпропетровської обласної ради Миколою Лукашуком. 

Під час розмови з політиком актор дізнався як живе Дніпропетровщина останні чотири місяці в умовах війни. Вони також обговорили допомогу для переселенців, які вимушені були покинути свої домівки. 

Микола Лукашук розповів у своєму Телеграм-каналі, що Шон Пенн ьув щиро здивований, як українці згуртувалися і протистоять російській агресії, що Україна стала одним цілим. 

"Я помітив, що Шон щиро здивований тим, як сильно українську націю об'єднала боротьба проти спільного ворога. Здивований тим, як країну згуртував Володимир Зеленський, і як всім нам вдається п'ятий місяць поспіль чинити опір нелюдській агресії РФ", - розповів Лукашук. 

Шон Пенн хоче розповісти широкому загалу про події, які нині відбуваються в Україні.   Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола