Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Політолог розповів, як Філатов і Вілкул ведуть свої виборчі кампанії

Політолог розповів, як Філатов і Вілкул ведуть свої виборчі кампанії

семейный бюджетПолітолог Вадим Селезньов розповів про діаметрально протилежні підходи кандидатів на пост мера Дніпропетровська в питанні ведення виборчої кампанії.

За словами експерта, лідер політичної партії «УКРОП» Борис Філатов продовжує системно і комплексно працювати над реалізацією своєї програми - «Стратегії розвитку Дніпропетровська». - Немов на підтвердження серйозності своїх намірів, Борис Філатов показує, що діалог з громадою в місті, є кому вести. Нещодавно, Філатов підписав меморандум про співпрацю з 16 громадськими організаціями. Це говорить, насамперед, про те, що Філатов продовжує формувати пропозиції щодо розвитку міста, грунтуючись на очікуваннях громадськості. Що й було одним із наріжних каменів його програми. Зі своїми пропозиціями і варіантами розвитку, лідер «УКРОПА» виступив на міському форумі, присвяченому проблемам ОСББ та ЖКГ, - зазначив політолог.

У той же час, за словами Селезньова, Олександр Вілкул, зберігаючи стабільність першого туру, не налагоджує діалог з громадськістю і городянами, а займається брудними технологіями. - Вілкул використовує телефонні провокації, з обіцянкою подарунків від партій «УКРОП» і «Відродження». Також, нікуди не пропав і підкуп, відомі навіть ціни - 800 гривень за голос, з яких 400 передоплата, і 400 за фактом надання фотозвіту, - повідомив експерт. За словами політолога, не змусили себе чекати і загрози з боку команди Вілкула - правоохоронці перевіряють факти погроз активістам Бориса Філатова. - У кожному разі, всі подібні дії повинні бути перевірені і кваліфіковані правоохоронними органами, - впевнений Вадим Селезньов. 

Хто стабільно підтверджує свій патріотизм і бажання вирішити проблеми Дніпропетровська, а хто ні, вирішать городяни вже цієї неділі, коли прийдуть на виборчі дільниці і виберуть собі мера міста.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола