Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество На Дніпропетровщині людей просять покинути дачі поблизу фронту

На Дніпропетровщині людей просять покинути дачі поблизу фронту

евакуація ДніпропетровщинаБагато людей наразі проживає на лінії фронту. Це дуже небезпечно, тому влада проводить роботи по евакуації населення. Не виключенням стала і Дніпропетровщина, де людей просять покинути дачі поблизу фронту. 

Наразі багато населених пунктів знаходяться у небезпечних зонах. Саме тому людей просять евакуюватися з таких районів. Так, Зеленодольська громада розташована дуже близько до зони, де ведуться активні бойові дії. Ця громада часто страждає від дій окупантів. 

Мешканців Зеленодольської громади Дніпропетровської області просять терміново покинути свої дачі. Про це повідомив Дмитро Невеселий, міський голова Зеленодольська. Він закликав дзвонити та передавати цю інформацію усім, хто має там своїх знайомих чи родичів. 

«Увага! Мешканці Зеленодольської громади! Якщо ваші рідні чи близькі люди зараз могли перебувати на дачному кооперативі «Відпочинок» – зателефонуйте їм і дізнайтеся, чи все добре! Якщо ви не можете зв’язатися з ними, телефонуйте до гарячої лінії міської ради 0 (96) 026 31 85. Усім покинути дачі в місті Зеленодольськ! Терміново!» – написав він.

Сьогодні вночі Зеленодонська громада постраждала, так як перебувала під ворожим обстрілом з боку рф. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола