Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Мер Дніпра розповів про необхідність евакуації

Мер Дніпра розповів про необхідність евакуації

Мер ДніпраНаразі, ситуація в Україні складна. 24 лютого росія розпочала повномасштабну війну проти України. Нажаль, війна торкнулася багатьох українських міст. Мер Дніпра розповів на брифінгу про необхідність евакуації містян. 

Відносно недавно голови військових адміністрацій Луганської та Донецької областей офіційно об'явили про початок евакуації цивільного населення з цих регіонів. Наразі в Дніпро прибувають багато вимушених переселенців. Деякі люди їдуть через Дніпро транзитом і залишаються тут на декілька днів. Деякі переселенці вибирають саме це місто для постійного проживання під час війни. 

На брифінгу мер Дніпра звернувся до населення, а також до переселенців. На брифінгу він сказав, що не радить затримуватися у Дніпрі, а їхати далі – на західну Україну. Борис Філатов пояснив, що так буде безпечніше для самих людей. За його словами, в Дніпрі є час та можливість відпочити, прийти до себе, а далі рухатися далі. 

Він також рекомендує всім жителям Дніпра, які перемістилися у інші регіони, поки що не повертатися. Справа у тому, що ситуація на Донбасі наколюється і квітень буде тяжким. 

У Дніпро наразі повертається багато сімей. Масової евакуації жителів Дніпра не спостерігається. 

Він наголосив, що розглядати питання евакуації, необхідно, в першу чергу, людям похилого віку, жінкам, жінкам з дітьми, а також усім людям, які не інтегровані в економіку і не працюють на стратегічно важливих підприємствах. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола