Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Корбан прокометував інформацію щодо витіку гептила

Корбан прокометував інформацію щодо витіку гептила

Дніпро Глова штабу тероборони Дніпра Геннадій Корбан спростував російський вкид про викид гептила. Але він зазначив, що якщо б така ситуація мала місце бути, це була б справжня катастрофа. Нагадаємо, що 15 липня рф нанесла ракетний удар по Південмашу. 

15 липня місто Дніпро попало під ракетний обстріл. Нажаль не обійшлось без жертв. Ракета поцілила у Південмаш. Після ракетного обстрілу росіяни почали розповсюджувати фейки щодо викиду гептила. 

Геннадій Корбан відмітив, що ця інформація – це фейки і викиди з боку рф. Але якщо б така ситуація мала місце, то була б справжня катастрофа, так як ця речовина дуже небезпечна для людей. Гептил – це компонент ракетного палива, який зберігався на двох підприємствах, зокрема і на Південмаш. 

За словами Корбана, дана речовина швидко уражає майже все тіло і отруює увесь організм. Але з початку повномасштабної війни, у перші два місяці, Штаб оборони Дніпра, разом з керівництвом Південмашу, ДСНС та Нацгвардією утилізували все ракетне паливо. 

Таким чином, ніякого витіку гепталу не могло бути. Геннадій Корбан розповів, що росіяни дійсно могли підготувати саме такий сценарій теракту у Дніпрі. Він також наголосив, що таку катастрофу можна було б зрівняти з ядерним вибухом. Наразі, життю та здоров'ю жителям Дніпра ніщо не загрожує. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола