Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Готовність Вілкула до дебатів з Філатовим - це звичайний піар

Готовність Вілкула до дебатів з Філатовим - це звичайний піар

gorsovetКілька разів Борис Філатов запрошував Олександра Вілкула взяти участь у публічних дебатах, але кандидат від «Опозиційного блоку» весь час знаходив відмазки, щоб не стояти перед телекамерами одночасно зі своїм головним конкурентом. Експерти пояснювали це тим, що Вілкул боїться програти очну ставку і безглуздо виглядати перед виборцями на тлі лідера «УКРОПу».

Нещодавно у ЗМІ пройшла інформація, що Олександр Вілкул нібито готовий до дебатів, що здивувало весь Дніпропетровськ. - Невже Вілкул дозрів і не боїться, - писали тоді в соцмережах. Штаб лідера «Опозиційного блоку» розтрубив про цю «новину» на всіх підконтрольних екс-регіоналам медійних ресурсах. Але насправді, в силу відсутності офіційних підтверджень про участь, Вілкул примітивно попіарився і не збирається йти ні на які дебати. Виявляється, на каналі, де нібито мають відбутися дебати, про готовність Вілкула взяти в них участь ніхто «ні сном, ні духом». Про це на своїй сторінці в «Фейсбуці» написав відомий журналіст Олександр Курбатов. - Коли Вілкул почав розганяти по соцмережах і електронних ЗМІ свій заклик до дебатів на незалежному телеканалі, я своїм очам не повірив. Тому що дебатів він боявся, як вогню. На всяк випадок, я зателефонував єдиному, формально незалежному дніпропетровському каналу і виявилося, що вони самі в шоці від новини. Вони ще в першому турі пропонували Вілкулу, і той відповів однозначною відмовою, хоча з екрану цього каналу не злазив. І тут виходить, він сурмить на кожному кроці, що готовий, а пацани на каналі-то і не знають. А вчора опонент Вілкула Філатов сказав «таки да». Причому не тільки сказав, але письмово підтвердив, і канал ще більш незалежний запропонував - УТ-1. Хто-небудь бачив реакцію Вілкула на цю пропозицію? - дивується Курбатов.

По правді кажучи, дивуватися тут особливо нічому. Вілкул знову нахабно бреше всьому Дніпропетровську і всій країні. Його команда намагається створити в ЗМІ позитивний образ героя, готового зустрітися зі своїм конкурентом у чесній і відкритій «розмові», і деякі люди вірять в це. А сам Вілкул знову ховається в кущі, бо розуміє - відкриту дуель Філатову він явно програє, тому що на відміну від опонента, у нього немає гідної програми розвитку Дніпропетровська, немає розуміння того, як вирішувати проблеми людей. Йому нічого запропонувати виборцям, окрім порожніх обіцянок. Зате у Вілкула є безліч кримінальних історій з його минулого і сьогодення, і навряд чи він хоче зайвий раз пояснювати. Однозначно, Олександр Вілкул боїться дебатів. Адже якщо ні, вони б вже давно відбулися, чи не так?Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола