Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Головний редактор «Зорі» може сісти у в'язницю

Головний редактор «Зорі» може сісти у в'язницю

9 Screenshot 1Дніпропетровська газета «Зоря» відреагувала на звинувачення в сепаратизмі, шаблонно назвавши своїх викривачів розповсюджувачами російської пропаганди. «Газеті Зоря прикро, що в часи інформаційної війни доводиться протистояти не тільки російській пропаганді ззовні, але і зсередини», - написало видання, паралельно повідомивши про намір донести цю думку до МВС і Служби Безпеки України.

Нагадаємо, що мова йде про статті, опубліковані на сайті цього друкованого органу Дніпропетровської обласної ради, який очолює права рука Олександра Вілкула на поточних місцевих виборах Євген Удод. У матеріалі прогнозувалося відділення від України ще однієї області (без вказівки, про який саме регіон йдеться).
Ціла низка дніпропетровських ЗМІ вкрай негативним чином відреагували на даний текст. Замість того, щоб виправити ситуацію, газета «Зоря» опублікувала погрози про звернення до правоохоронних органів та вимогу надрукувати спростування. «Нічим іншим, як наклепом і цинічною брехнею на нашу адресу, новини про прогнозоване відділення від України якоїсь області назвати не можна», - заявила редакція видання, підкресливши, що через два роки газеті виповнюється 100 років.

 Мабуть, за свою майже вікову історію «Зоря» так і не навчила своїх журналістів простій істині - те, що написано пером, не вирубати і сокирою. Навіть якщо воно написано в Інтернеті. Адже існують так звані кешовані сторінки. І якщо матеріал з жахливим прогнозом про відділення області від України безпосередньо з сайту «Зорі» дійсно був відредагований, то в кеші він зберігся в незмінному вигляді: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:5Ot7mg4rlpoJ:zorya.org.ua/glavnoe/finalistka-sed-moj-mezhdunarodnoj-bitvy-ekstrasensov-priotkryla-zavesu-29661.html+&cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=ua.9 Screenshot

Тому колеги рекомендують редакції «Зорі» не тільки звернутися в правоохоронні органи, а й прийти до них з повинною. Адже в Україні, яка складається, якщо прогнози видання не збудуться, з 24 областей і однієї автономної республіки - посягання на територіальну цілісність країни є кримінально караним злочином (ст. 110 КК України, позбавлення волі на строк від 3 до 5 років).Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола