Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Голова Дніпропетровської облради назвав ракетний удар рф по Чаплиному цілеспрямованим терактом

Голова Дніпропетровської облради назвав ракетний удар рф по Чаплиному цілеспрямованим терактом

Чаплине24 серпня 2022 року рф здійснила ракетний удар по станції Чаплине. Голова Дніпропетровської облради назвав цей ракетний удар цілеспрямованим терактом. Нажаль, через цю атаку з боку рф загинуло 25 людей. 

Нагадаємо, що за офіційною інформацією, 24 серпня 2022 року був нанесений груповий удар вісьмома ракетами рф по залізничній станції Чаплине, а також прилеглому до нього житловому сектору. Нажаль, загинуло 25 людей, ще більш ніж 30 людей травмовані. Серед загиблих і травмованих є діти. 

Голова Дніпропетровської облради, Микола Лукашук назвав ракетний удар рф по Чаплиному цілеспрямованим терактом проти цивільної інфраструктури та мирних жителів. 

"Це цілеспрямований теракт проти цивільної інфраструктури та жителів, громадян нашої країни. Чому? Тому що це був комбінований обстріл: він ішов із застосуванням ракет С-300 та "Іскандер". І якщо ми можемо говорити, що С-300 мають великий розліт, "Іскандер" – це сучасна точна зброя, яка якраз і була зроблена для того, щоб обходити ППО" – пряма мова. 

Артем Журавльов, співробітник ДСНС розповів, що по станції та селищу вдарило саме 8 крилатих ракет різного типу. Три ракети мали бойову частину фугасної дії. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола