Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

Дніпропетровці об'єднуються навколо ідей Філатова

383740440Жителі Дніпропетровська готуються до другого туру виборів мера міста. Не чекаючи офіційного звіту міської виборчої комісії, більшість дніпропетровців повинні об'єднатися навколо єдиної ідеї і єдиного лідера.

Дніпропетровці вважають, що перемога Бориса Філатова у виборчих перегонах - це шанс для міста зберегти мир і протистояти реваншистським тенденціям представників влади часів Януковича. На їхню думку, Філатов, реалізуючи стратегію розвитку міста, зможе створити тут дійсно європейські, комфортні умови життя, адже реалізацію задуманого лідер «УКРОПу» вже почав. Городяни закликають один одного не бути байдужими до доленосних виборів міського голови і консолідувати зусилля всіх дніпропетровців, які бажають жити в безпечному та успішному місті. Не ігнорувати другий тур волевиявлення особливо просять молодь.

«Я буду голосувати, і закликаю всю молодь прийти на вибори. Оскільки перший тур показав, що 100 000 чоловік з мільйонного міста визначають майбутнє. Я прошу прийти молодь. Я голосуватиму за Філатова, оскільки вважаю, що в Дніпропетровську потрібне перезавантаження влади», - розповідає 39-річний житель міста Ігор.

Змінити рідний Дніпропетровськ на краще прагне і 22-річний Олександр. Якого мера гідне його місто, хлопець визначив вже давно. 

«Я думаю, що мер повинен бути відповідальним, мудрим. Він повинен любити місто і бути патріотом. І тоді у нього все вийде, а наше місто перетвориться. На Філатова покладають великі надії, я думаю, що він впорається », - розповів Олександр. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола