Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Общество Борис Філатов розповів ситуацію в Дніпрі

Борис Філатов розповів ситуацію в Дніпрі

філатовБорис Філатов розповів, яка ситуація в місті наразі. За його словами, ситуація у місті контрольована та стабільна. Всі комунальні служби працюють. Продовжується процес евакуації населення. 

Борис Філатов розповів під час брифінгу в Дніпропетровській обласній військовій адміністрації, яка наразі ситуація у місті Дніпрі. За його словами, зараз у місті ситуація контрольована. Йде процес евакуації населення, але ажіотажу немає. Бажаючих поїхати зараз значно менше. Приблизно 200-300 людей на день. 

«Комунальні служби працюють у звичайному режимі. Реагентів водоканалу достатньо. Зеленбуд продовжує доглядати за деревами. Міськсвітло – міняти світильники на більш економічні. Комунальники чистять ливнівки. На Набережній Заводській міняють старий колектор, щоб збільшити його пропускну здатність», – розповів Борис Філатов.

Раніше Борис Філатов говорив про те, що на Великдень комендантської години не буде. Це рішення було відмінено. Наразі, комендантська година встановлена з 23:00 23 квітня суботи і до 5:00 неділі 24 квітня. Таке рішення було прийнято після отримання даних про можливі провокації та ракетні удари по місцях масового скупчення людей. На момент комендантської години заборонено перебувати на вулиці та інших громадських місцях. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола