Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Новости Підготовка до нового навчального року

Підготовка до нового навчального року

1вересняВже 1го вересня планується початок навчання в навчальних закладах в умовах адаптивного карантину. Для цього в м. Дніпро встановлюють санітайзери, закуповують засоби для дезінфекцій поверхонь, рідке мило та пірометри.

Також відзначається, що весь персонал буде забезпечений масками. Все це фінансується з міського бюджету.

Чи потрібно буде витрачати гроші?

Батькам не потрібно хвилюватися. Все необхідне буде у кожній школі, при цьому гроші здавати не потрібно. Усіх засобів вистачить на місяць, але регулярно проводяться закупки. Це робиться для того, щоб у разі продовження карантину, місто було забезпечено всім необхідним.

Невеликі зміни відбудуться у самому процесі відвідування школи. Учням не потрібно буде ходити по кабінетах, адже на уроки вчителі будуть приходити самі. Також у школах зроблена розмітка для того, щоб всі дотримувались дистанції.

Щодо режиму відвідувань

Деякі школи розглядають можливість розділити навчальний процес на зміни. Щоб запобігти великої кількості дітей в одному приміщені. Також відвідування їдальні буде відбуватися для різних класів по різному. Така ж ситуація з перервами. Вони будуть проходити у різний час з різницею 10 – 15 хвилин. 

Всі директора на вчителі шкіл заповняють батьків, що всі ці заходи допоможуть запобігти розповсюдженню захворювання, а також не вплинуть на сам навчальний процес. Хоч і в особливих умовах, але школи готові прийняти своїх учнів вже 1го вересня цього року.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола