Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Новости Маршрутки геть!

Маршрутки геть!

маршрутка на дороге У Дніпрі перестануть ходити мікроавтобуси про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян. Замінити їх повинні більш місткі автобуси тож коли маршрутки приберусь с вулиць міста?

      Пропустити три маршрутки і сісти в четверту так щастить багатьма дніпрянам які щодня добираються до роботи. Маршрутки у Дніпрі скоро взагалі можуть скасувати, а ще у Харкові та Києві про це в ефірі національного телеканалу заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

      На заміну маршруткам повинні прийти автобуси в тім дніпровські перевізники запевняють для них великий транспорт збитковий, в обслуговувані дорожчий, а ще коштує двічі більше. Для того аби водії пересили на автобуси окремої категорії здобувати не треба, потрібно лише пройти стажування, в тім кермувальники не вірять, що автобуси з’являться на усіх напрямках. Водії великих автобусів впевнені у такий спосіб можна буде розвантажити дороги.

      Менше транспортних засобів, менше і персоналу, а вот інтервали між рейсами навпаки прийдеться збільшувати запевняє перевізники. Зараз великі автобуси здебільшого возять пасажирів зі спальних районів до центру, в тім пустити їх на кожний напрямок неможливо впевнені в департаменті транспорту. Жителя міста сподіваються, що великі автобуси пустять на маршрути хоча б в години пік.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола