Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Вілкул вкрав свою передвиборчу програму

3 55149Передвиборча програма кандидата в мери Дніпропетровська від «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула не є оригінальним документом.

Вона на 60% списана з передвиборної програми Костянтина Ашіфіна, який в 2013 році балотувався на пост мера російського Воронежа від партії КПРФ (Комуністична партія Російської Федерації).

Отримати підтвердження цих слів може будь-який користувач Інтернету, самостійно порівнявши програму Олександра Вілкула з розташованою у відкритому доступі програмою російського політика за посиланням http://mer-voronezha.ru.3 Снимок экрана 2015-11-03 в 09.22.43Як конкретний приклад можна навести позицію щодо історичного вигляду міста. У програмі Костянтина Ашіфіна написано наступне: «Зберегти історичний вигляд центру Воронежа, а для цього - припинити точкову забудову. Саме поява будинків у місцях, абсолютно для цього не пристосованих, призводить до катастрофічної ситуації. Воронежу потрібен регламент, здатний стримувати хвилю кепсько спроектованих комерційних і приватних будівель» (Блок «Міський простір» - http://mer-voronezha.ru/task/urbanspace). Стратегія Олександра Вілкула на 23-й сторінці друкованої версії дає цей же пункт в такій редакції: «Зберігати культурно-історичний вигляд Дніпропетровська. Точкова забудова буде припинена. Поява будинків у місцях, абсолютно для цього не пристосованих, призводить до катастрофічної ситуації. Місто отримає регламент, який не допустить появи кепсько спроектованих комерційних і приватних будівель». Фактично лідер «Опозиційного блоку» просто поміняв слово «Воронеж» на слово «Дніпропетровськ». 

Решту 40% програми Олександр Вілкул списав з декількох різних джерел, з яких найбільш часто використовуваним є «Програма розвитку міста» московського професора архітектури Олександра Ложкіна, підготовлена ​​експертом для професійного фестивалю "Золота капітель". Ознайомитися з нею можна за посиланням http://estp-blog.ru/rubrics/rid-5301.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола