Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Опозиційний кандидат у мери виявився боягузом

IMG 0354 thumb thumbОлександр Вілкул був заздалегідь попереджений про те, що сьогодні у Верховній Раді екс-регіоналам вручатимуть повістки на допит до слідчого. Таку думку висловили цілий ряд політологів, що уважно стежать за ситуацією з виборами міського голови Дніпропетровська.

«Про багато поїздок і зустрічей Олександра Вілкула ви знаєте заздалегідь? Ні. Але про сьогоднішній візит до Польщі він кричав з усіх підконтрольних собі медіа-ресурсів протягом декількох днів. Це означає, що він чітко знав про те, що в понеділок будуть вручатися повістки і готував для себе зручне для електорату «алібі»: мовляв, я ж давно говорив, що в цей день буду в Польщі», - зазначає політолог Віктор Фєсєв.

За його словами, попередження він з великою часткою ймовірності отримав з Банкової, яка не перший день підіграє його виборчої кампанії. «Справа не в тому, хто саме - особисто Президент чи його оточення - попередив екс-регіонала. Набагато більш важливим є питання про те, чи збирається Олександр Вілкул повертатися на батьківщину», - підкреслює експерт. Він акцентує увагу на тому, що така не чоловіча поведінка неодноразово було помічена за кандидатом «Опозиційного блоку»: починаючи з боягузливого саботажу відкритих дебатів (нагадаємо, що для ігнорування загальнонаціональних дебатів він на швидку руку організував ефір на своєму «кишеньковому» дніпропетровському телеканалі), закінчуючи сьогоднішньою втечею до Польщі. 

«Прокуратура нам другий день поспіль пояснює, що арешти політиків в розпал виборчої кампанії не є політично мотивованими. От нехай і підтвердять свої слова справою - посадять Олександра Вілкула ще до голосування», - говорить політолог. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола