Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Філатов отримує стійку більшість у міськраді Дніпропетровська

9 56У міській раді Дніпропетровська, незважаючи на те, що результати виборів ще уточнюються, вже сформувалася стійка демократична більшість навколо політичної сили Борис Філатова - «Українського об'єднання патріотів - УКРОП».

Про це свідчить інформація, що надходить з виборчих штабів різних політичних сил, які брали участь у виборчому процесі і отримали підтримку дніпропетровців.

«Це дуже цікава ситуація. Фактично, «Опозиційному блоку», який нарівні з «УКРОПом» отримав мандат на владу від містян, просто немає з ким об'єднуватися. Тобто з двох центрів тяжіння в новій міській раді, більшість депутатів вибрали саме Бориса Філатова», - відзначає експерт-соціолог Сергій Кузьменко. 

«Українське об'єднання патріотів» знайшло підтримку таких політичних сил, як «Батьківщина» і «Самопоміч». Свою лояльність до майбутньої коаліції висловили також ряд депутатів, які представлятимуть в дніпропетровській міськраді Блок Петра Порошенка. Дана ситуація свідчить про те, що Олександру Вілкулу навіть у разі перемоги на виборах мера, яку експерти оцінюють як малоймовірну, буде вельми некомфортно в мерському кріслі. «У такого мера не буде підтримки в міськраді. Більше того, Дніпропетровськ ризикує стати містом, в якому буде конфлікт інтересів між Вілкулом і міською владою. У цій ситуації я б рекомендував екс-регіоналу вже зараз знімати свою кандидатуру з виборів. Поїхав би краще відпочив. Наприклад, в свою улюблену Польщу», - говорить політолог Віктор Фєсєв.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола