Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Экономика и бизнес Вибори закінчилися - немає більше безкоштовних і пільгових маршруток від «Опозиційного блоку»

Вибори закінчилися - немає більше безкоштовних і пільгових маршруток від «Опозиційного блоку»

bezrab222301265x199Представники «Опозиційного блоку» знову постали у всій своїй красі.

Перед виборами нароздавали обіцянок, а як тільки потрапили до міськради - зразу дали «задній хід». Згадайте, як у липні депутат від «Оппоблока» Світлана Єпіфанцева, яку знаючі люди називають коханкою Олександра Вілкула, з гордістю сурмила про те, що запустила в Дніпропетровську безкоштовні маршрутки. Ще підколола тоді Загіда Краснова, мовляв, в його маршрутках проїзд коштував 1 гривню, а в мене взагалі безкоштовно. - Я, Єпіфанцева - не йду в мери і просто хочу допомогти людям. Я, на відміну від Загіда Краснова, зробила у своїх маршрутках проїзд безкоштовний, - розповідала тоді депутатка від «Опозиційного блоку».

Але, вибори пройшли і закінчилися безкоштовні маршрутки. І вже ніхто не хоче просто допомогти людям. А навіщо, якщо Єпіфанцева за допомогою обдурених жителів міста, вже потрапила до міської ради. До речі також безслідно зникли і маршрутки від Загіда Краснова. 

«Опозиційний блок» знову підтвердив те, що ніхто з їхньої команди не збирається покращувати життя в нашому місті. Це наочний приклад, як працює Олександр Вілкул і його команда, і чи варто вірити солодким обіцянкам таких політиків. Скільки ще дніпропетровці повинні обпектися на колишніх регіоналах, щоб зрозуміти - їх використовують виключно у своїх корисливих цілях, а потім викинуть «на смітник», як це зробила Єпіфанцева з безкоштовними маршрутками.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола