Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Экономика и бизнес Аграрії Дніпропетровщини зібрали понад 350 тисяч тон соняшнику

Аграрії Дніпропетровщини зібрали понад 350 тисяч тон соняшнику

аграріїПопри всі труднощі і перепони наші аграрії працювали в цей сезон, ризикуючи своїм здоров'ям та життям. Українці всі вдячні за цю роботи і відданість. Саме завдяки цим людям н Дніпропетровщині вдалося зібрати понад 350 тисяч тон соняшнику. 

Наразі аграрії на Дніпропетровщини почали збирати кукурудзу. Експерти повідомили, що у цьому році працівники аграрної сфери намолотили понад 350 тисяч тон соняшнику. Це є третина запланованого врожаю. 

«Наприкінці вересня та на початку жовтня були дощі. Через це збір пізніх ярих та посів озимих затрималися. Але за прогнозами, до середини жовтня буде сухо і тепло. Така погода сприятиме роботам у полі», — розповів начальник регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

Зараз почалися нові роботи, а саме аграрії сіють пшеницю і ячмінь. 

«В області засіяли менше 40% полів, відведених під озимі зернові. Не виключено, що аграрії працюватимуть до листопада. Це вже запізні строки для озимих. Наступного року чекаємо на незначне зменшення врожаю. Проте навіть за найбільш песимістичними прогнозами, наступного року зберемо понад 1 млн тонн пшениці. Цього вдосталь, аби забезпечити мешканців області продовольством. Ще і залишиться для експорту», —  Владислав Черчель.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола