Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Днепр Экономика и бизнес У Дніпрі створили Telegram-канал для пошуку роботи

У Дніпрі створили Telegram-канал для пошуку роботи

робота Нажаль, багато людей були вимушені покинути свої домівки через розв'язану війну рф в Україні. Це призвело до того, що люди масово стали втрачати свої робочі місця. Статистика показує, що багато людей тимчасово переїхало до міста Дніпро. Місто усіляко допомагає вимушеним переселенцям, утому числі і з працевлаштуванням.

Наразі, у Дніпрі з'явився спеціальний Telrgram-канал, який допомагає знайти роботу. Даний телеграм канал, в першу чергу, був створений для вимушених переселенців, але їм може скористатися кожен охочий, хто зараз перебуває у пошуку роботи. Про це заявили в інспекції з питань праці та зайнятості Дніпровської міської ради. 

Зв допомогою чат-бота «Занятость Днепр» можливо передивитися доступні вакансії, відправити запит, розмістити своє резюме, залишити свій запит на роботу, отримати консультацію від працівників інспекції або перейти на платформу No Fluff Jobs. 

Платформа No Fluff Jobs – це польський сайт, який допомагає знайти роботу за кордоном. Люди розповідають, що роботу можна знайти по різним напрямам (торгівля, сфера освіти і т.і.). Варіанти пропонують навіть від заводів та інших сфер діяльності.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno 22l
Культура Харькова
cancel
Валютный рынок
cancel
Пробки в Харькове
futbol
Новости футбола