Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Секрети якісної упаковки

упаковка продуктівКожного дня населення нашої планети збільшується приблизно на 170 тисяч чоловік. І всі вони потребують постійного вживання продуктів харчування. Вже й тепер є народи, які постійно відчувають нестачу їжі. Оскільки виробництво продуктів та інших речей, важливих для людської життєдіяльності, не встигає за ростом населення, то основним завданням суспільства є збереження цих продуктів за допомогою упаковки та тари.

 Давайте уявимо, що ми прийшли в магазин і йдемо поміж полиць. Навіть якщо купуватимемо все за списком, мало хто не зупиниться перед новою яскравою упаковкою, яку зустріли вперше. Обов’язково звернемо увагу і подивимось, що це. А якщо на етикетці розбірливо написано склад продукту, прийнятна ціна і нам він згодиться найближчим часом, то ми його покладемо у кошик або запам’ятаємо, щоб купити в подальшому. Тільки дуже бережливі господині або ті, хто має обмежену суму грошей, вчинять інакше. Так працює якісна, продумана і функціональна тара та упаковка.

Пакети Bag in Box

Підприємства, що займаються виготовленням упаковки, повинні дотримуватись певних стандартів для того, щоб досягнути високого рівня економічної ефективності та забезпечити конкурентоздатність своєї продукції на ринку пакування. Саме таким виробником є компанія АТ”Технологія”, яка є одним з найбільших виробників пакетів BAG-IN-BOX. Вона виготовляє пакувальну тару, яка складається з багатошарового пакета високої міцності, що міститься в жорсткій оболонці (ящику, пакеті чи картонній коробці). Сучасне устаткування і модернізовані лабораторії дозволяють забезпечити найвищі вимоги українських та закордонних споживачів. Фірма виробляє пакети об’ємом від 2 до 220 літрів для різноманітних продуктів, а саме:

  • вода;
  • молочні продукти;
  • вино;
  • соки;
  • масло;
  • меланж;
  • хімія;
  • соуси.

В залежності від рідини пропонуються спеціальні комплектуючі до пакетів. Працівниками підприємства застосовується спеціальна система відкриття та зливу, що перешкоджає потраплянню в продукти кисню та будь-яких домішок. Гарантією якості є багаторічний досвід, застосування власних розробок компанії та використання високих фізико-механічних властивостей матеріалів. Тобто, це один з виробників, які забезпечують усі потреби ринку.

Вимоги до сучасної упаковки

Сучасність диктує свої правила для виробництва, торгівлі та зберігання продуктів. Для того, щоб товар із задоволенням купували споживачі, потрібно, щоб він був якісний і недорогий та відповідав багатьом вимогам. Останнім часом значна увага приділяється тому, чи є можливість переробити вживану упаковку і чи не приносить вона шкоди довкіллю. Лише завдяки всебічному підходу до проблеми пакування можна досягнути лідируючих позицій у цій сфері.Рейтинг 4.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта