Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як пройти перевірку системи «Прозоро»

1Тотальним нововведенням став запуск єдиної електронної системи державних закупівель «Прозоро» у 2016 році. Революційно рішучий крок до знищення корупційних та шахрайських схем, що панували в секторі, нарешті приніс в цю галузь української економіки давно жадані відкритість, прозорість та чесну конкуренцію. Щоб упевнено пройти перевірку системи, треба слідувати певним рекомендаціям.

Основа успіху

Система Prozorro розроблена так, що пряма реєстрація безпосередньо в ній не передбачається. Підприємцям, що готові до відкритого процесу та гідної конкуренції, потрібно дуже розважливо обирати комерційний майданчик для реєстрації.

Вивчити слід не лише відгуки клієнтів, а й досвід та репутацію місця реєстрації. Авторизованим офіційним партнером системи є tender.uub.com.ua, УУБ плідно працює з 1997 року. Отже, це справді надійний вибір, тому що такий партнер має безцінний вдалий досвід не одного десятиліття. Саме це дозволяє УУБ індивідуально і компетентно підходити до кожного свого клієнта.

В «Прозоро» є пошукова опція, щоб віднайти потрібну учасникам корисну інформацію. Ця задача для клієнтів УУБ полегшується, бо вони оперативно отримують найсвіжіші дані щодо цікавих тендерів просто на електронку або на смартфон, таким чином можуть вчасно системно аналізувати поточну ситуацію на ринку. Реєстрація на tender.uub.com.ua просто робить неможливим програти тендер через брак досвіду у постачальника у доступі до системи.

Якісний зв'язок  

Процес торгів може тривати не одну годину. Навіть у наш розвинений час варто переконатися, що в потрібний час буде забезпечений надійний інтернет-зв'язок зі стабільною швидкістю, бо ж шкода втратити можливість через банально поганий доступ до мережі.

Ретельна підготовка документів

З приходом «Прозоро» не треба друкувати та штампувати 50-60 аркушів пропозиції, нерідкі випадки, коли переможця дискваліфікують, оскільки надана ним документація не відповідає умовам замовника. Варто озвучувати власну пропозицію, якщо вона повністю задовольняє всі висунуті умови. 

В системі є спеціальна опція для зв’язку з замовником з уточнюючими питаннями стосовно оголошеного тендеру, тож візьміть за звичку нею скористатися у разі потреби.

Не затягуйте час

Стратегія штучних затримок вже з 2016 стала не актуальною. Проте якщо пропозиція зацікавила, краще не тягнути до останньої хвилини, завантажте тендерну документацію не впритул до часу завершення реєстрації, а хоча б за годину раніше. 

Таким чином у разі непередбачуваних перешкод встигнете звернутися до служби техпідтримки, аби все владнати.

Не бійтеся зменшити прибуток

Не шкодуйте, якщо ситуація вимагає незначного зменшення маржі, бо трохи втративши у прибутку, отримуєте стабільний та гарантований канал збуту продукції чи послуг. Співпраця з державними замовленнями відбувається не так, як звичайна комерційна торгівля. В часи світової пандемії з випливаючими карантинними обмеженнями стабільність є найважливішим чинником для процвітання бізнесу.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта