Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Переваги японських навантажувачів Toyota

pogruzchik-33Функціонування більшості промислових підприємств, великих складів, торгових баз, масштабних будівництв, аеропортів, вокзалів, логістичних та інших подібних об'єктів немислимо без такого виду наземної складської техніки, як навантажувачі.

При виборі необхідного саме вам обладнання пропонуємо звернути увагу на підйомно-транспортні машини виробництва всесвітньо відомої японської Корпорації Toyota. Вилкові навантажувачі цієї фірми відомі в Україні ще з 1980-х років, а з 2001-го -займають почесне перше місце в світових рейтингах, постійно користуються заслуженою популярністю завдяки своїм перевагам:

  • Надійність. Якісні матеріали та деталі гарантують довготривалу експлуатацію і високу працездатність техніки на протязі не менше 20 тисяч мотогодин робочого часу.
  • Потужні двигуни різних типів (дизельні, газові, газобензинові, електричні) дозволяють працювати в різних умовах навіть при дуже інтенсивних навантаженнях швидко і ефективно.
  • Різноманітне додаткове обладнання використовується для розширення функціональності, переміщення нестандартних, крихких або небезпечних вантажів, поліпшення маневреності, безпеки й якості виконуваних робіт. Так, додаткова щогла дозволяє піднімати вантажі на більш значну висоту. Спеціальна педаль малого ходу дозволяє здійснювати маневри на майданчиках з багатьма перешкодами. Гідравлічний замок запобігає самовільному опусканню вил. Стабілізована задня вісь запобігає перекиданню автокара з вантажем на нерівностях. Автоматизовані датчики контролюють стан основних вузлів і агрегатів навантажувача, попереджаючи про відхилення від норм.
  • Ергономічність робочої області робить роботу водія спецтехніки комфортним та зручним в управлінні, збільшує ефективність всього виробничого процесу.
  • Економічність. Використання різних видів палива дозволяє користувачам вибирати для себе найбільш підходящу модель. Конструктори Toyota постійно працюють над удосконаленням двигунів у питанні скорочення витрати палива.
  • Екологічність. Дизельні та бензинові двигуни оснащується триступеневою системою очищення вихлопних газів, що дозволяє використовувати їх не тільки на відкритих майданчиках, але і в закритих приміщеннях, обладнаних звичайною системою вентиляції. Електродвигуни - абсолютно екологічно чисті.
  • Відповідність міжнародним стандартам. Вся техніка Корпорації сертифікована.
  • Широкий модельний ряд задовольнить всі ваші вимоги до навантажувачів марки Тойота.

ТОВ «Денал Груп» пропонує керівникам підприємств, зацікавленим у подібному обладнанні, купити або взяти в оренду, в тому числі довгострокову, б/в вилкові навантажувачі Toyota. Менеджери фірми допоможуть вам визначитися з вибором машини, що має найбільш оптимальні характеристики для виконання конкретних робіт.

Пропонована техніка повністю готова до експлуатації. У разі оренди налагодження та сервісне обслуговування здійснюються кваліфікованими фахівцями «Денал Груп», які будуть супроводжувати її безперебійну роботу. Подробиці та актуальні ціни на б/в навантажувачі Тойота тут - https://denal.com.uaРейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта