Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Ми відповідаємо за майбутнє наших дітей!

26Діти – найпрекрасніше та найцінніше для нас! Ти так хочемо бачити їх щасливими, успішними та завжди перших.

Сьогодні ми маємо всі умови, щоб допомогти їм розвинути свої здібності та знайти себе у такому великому, багатогранному світі, мовному можливостей та перспектив! А починати працювати над цим потрібно з самого дитинства,  і ніхто інший крім батьків не може це зробити краще!

Ще декілька десятків років назад нас дивували здібності та швидкий розвиток дітей нового покоління, тоді їх назвали поколінням Y, що своєю кмітливістю, винахідливістю та новим поглядом дивував. Уже тоді з’являлися перші думки про привернення більшої уваги до ранного розвитку дітей задля покращення розвитку. Основні риси покоління міленіумів: широкий кругозір, висока самооцінка, багатозадачність та неймовірна легкість вивчення та оволодіння новими технологіями? Покоління Z йде на два кроки попереду; його також називають online-поколінням. Тому, тим кому призначено «вести по життю» - батькам та рідним, потрібно докласти максимально зусиль, аби у потрібний час розвинути у своєму чаді найпотрібніше!

Гадаєте це фантастина? Ні! Ваша дитина може більше, краще, якісніше!

У цьому Вам допоможе SMARTUM – сучасні методики для розвитку дитини!

Академія сучасного розвитку це сьогодні більше ніж 900 центрів у 22 країнах світу! Це більше 300 000 задоволених сімей, 1920 кваліфікованих тренерів і ми не зупиняємося на досягненнях!
Для всебічного розвитку дитини запропоновано три основні програми, розроблені за сучасними методиками кращими спеціалістами з особливим підходом до вікової категорії дитини.

Дошкільні програми, розроблені найкращими спеціалістами. Під лаштовані для кращого сприйняття дітей різних верств населення, розумових здібностей та віку; програма шкілького віку, що доможе краще усвоїти матеріал, цікаво, у ігровій формі сприйняти інформацію, збереже та розвинуте у дитини прагнення та задоволення від навчання!

Детальніше про програми: Навіщо моїй дитині Ментальна арифметика?

Аналітичне та творче мислення, спостережливість, швидкість запам’ятовування, упевненість у власних силах, рішучість та відповідальність!

•  «Ментальна арифметика» – програма, спрямована на активний розвиток розумових здібностей учнів. Професійні тренери успішно задіюють в роботу рахунки абакус – це абсолютно нове рішення в процесі розвитку двох півкуль мозку.

• «Меморіка» – сприяє активному розвитку уваги, вчить дітей правильно зосереджуватися на виконанні одного чи відразу декількох завдань, допомагає розвивати мислення і різні види пам’яті.
          •  «Ліберіка» – допомагає удосконалити і збільшити швидкість читання різної літератури. Крім швидкості, учню прищеплюють таке важливе поняття, як розуміння прочитаного матеріалу. В результаті дитина зможе переказати прочитані сторінки.
Спільною метою і батьків і педагогів школи розвитку SMARTUM є наближення до мрії стати успішною та самовпевненою особистістю.
Чому саме Академія сучасного розвитку SMARTUM ?

1.                 Ми використовуємо лише спеціально розроблені запатентовані підручники, для кожної програми лише необхідна інформація. 

2.                 Спеціалізовані, професійні тренери, які знайдуть потрібний підхід до кожної дитини; 

3.                 Для покращеного сприйняття інформації діти поділені на вікові групи від 10 до 12 чоловік; 

Ще залишилися сумніви?

 Переходь за посиланням на офіційний сайт де ти зможеш переглянути сертифікати та свідоцтва, обрати підходящу програму, знайти багато цікавої інформації та отримуй перше пробне заняття - БЕЗКОШТОВНО!
Приєднуйся до більше ніж 300 000 свідомих батьків, які піклуються про майбутнє своєї дитини!
Успішні діти - щасливі батьки!Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 1

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта