Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Мультимодальні перевезення - як важлива складова логістичної системи

478При переміщеннях вантажів на великі відстані за умов поставки «від дверей до дверей» як усередині країни, так і при міжнародних сполученнях,  в переважній більшості випадків використовується кілька видів транспорту. Таке перевезення вважається мультимодальним і, як правило, здійснюється в універсальних великотоннажних контейнерах (20-, 40-футових з вантажопідйомністю 24 т і 30 т відповідно).

Контейнерні перевезення сьогодні дуже популярні в силу об'єктивних причин:
• зручність при перевалці з одного виду транспорту на інший;
• високий ступінь збереження вантажу;
• немає дефіциту транспортних засобів, так як всі види транспорту максимально пристосовані під перевезення контейнерів, а сам парк контейнерів достатньо великий, що дозволяє в найкоротші терміни організувати подачу їх під навантаження і повернення власнику.

Сьогодні на контейнерні перевезення випадає велика частина доставки генеральних вантажів, адже це зручно, швидко і дешево. Особливо це стає очевидним при транспортуванні вантажів декількома видами транспорту, адже перевалка в даному випадку є ключовим фактором, пов'язаним з вантажно-розвантажувальними роботами та складуванням на період зберігання. Таким чином, при мультимодальних вантажоперевезеннях вантажовласники та транспортно-експедиторські компанії просто змушені використовувати великотоннажні контейнери в якості універсальної тари.

Досить великий контейнерний парк як у світі, так і в нашій країні дозволяє переміщати вантажі в оптимально короткі терміни без затримки відвантаження. В даному випадку контейнерні вантажоперевезення настільки зручні і виправдані, що їм сьогодні просто немає альтернативи.

Як правильно вибрати транспортно-експедиторську компанію?

На ринку транспортних послуг мультимодальні вантажоперевезення займають одне з ключових місць з об'єктивних причин. Конкуренція тут досить висока, що дозволяє говорити про здорове комерційне середовище і сприятливі для клієнтів умови ціноутворення. Однак слід враховувати ступінь довіри клієнтів, заснований на репутації та особистому досвіді співпраці. Тому при дослідженні ринку мультимодальних перевезень звертайте увагу на відгуки клієнтів, адже тільки вони можуть дати неупереджену оцінку діяльності перевізника.

Кожна компанія, що веде бізнес в міжнародних перевезеннях повинна бути впевнена у своїх силах і нести повну відповідальність за довіру своїх клієнтів. Слід вибирати такого перевізника, репутація якого підтверджується постійно зростаючим вантажообігом і географією поставок вантажів. До реці, ціна - це мабуть один з найважливіших критеріїв вибору. Актуальні ціни на морські перевезення можна подивитись ось тут, а потім вже порівнювати з ними ціни тієї компанії, що вас цікавить.

Серед загального обсягу вантажів, що перевозяться експедиторськими компаніями, контейнерні перевезення займають для них найважливіше місце. Вибирайте таку компанію, яка буде гарантувати своїм клієнтам оптимальні терміни доставки і збереження вантажу.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта