Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Юлія Тимошенко підтримала Бориса Філатова

5 Screenshot 2015-10-30-09-21-18Про це лідер ВО «Батьківщина» заявила в ефірі ток-шоу «Право на владу» на телеканалі 1+1. Юлія Володимирівна наголосила, що немає сумнівів у тому, кому належить підтримка її партії на мерських виборах у Дніпропетровську.

-         Ви мене запитуєте – людину, яку посадили до в’язниці екс-регіонали? – наголосила «залізна леді» української політики.

Юлія Володимирівна підкреслила, що вона однозначно підтримує Бориса Філатова і що, на її думку при владі не місце людям-вихідцям з колишньої злочинної влади Януковича. Вона заявила, що нинішні вибори в Україні нагадують безпринципні вибори 2005 року.

-         У мене дежавю з 2005 року… Я проти кланової системи, де сила партії залежить від її ресурсності, - зазначила лідер ВО «Батьківщина. На її думку, приналежність засобів масової інформації певним політичним кланам не повинна визначати думку громадськості.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше кандидат на посаду мера Дніпропетровська Олександр Вілкул необмежено користується ресурсами Ріната Ахметова та Віктора Пінчука, які блокують можливість донесення інформації про роботу інших кандидатів та відмінних від «Оппозиційного блоку» партій до українців. 

Нагадаємо, Юлія Тимошенко та її команда вважають пріоритетом знизити тарифи на послуги ЖКГ населенню, і активно виступають за зменшення комунальних платежів, що дозволяє бачити у її співпраці з командою Бориса Філатова сильний стратегічний союз.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта