Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Езотерики не бачать Вілкула мером Дніпропетровська

68228620374Олександр Вілкул не зможе виграти вибори в Дніпропетровську. До такого висновку прийшли астрологи, проаналізувавши зіркограму політика.

«Навіть на побутовому рівні кожному має бути зрозуміло, що уродженець стихії «Повітря» [Олександр Вілкул народився 24 травня 1974, Близнюк за знаком Зодіаку не доб'ється успіху в момент, коли володарює стихія «Води», а саме в цей період буде проходити другий тур виборів», - зазначила Магда Властовіч, фахівець астрологічного центру «Крок у майбутнє». За її словами, сам Олександр Вілкул повинен був це чітко зрозуміти, адже всі попередні проблеми його кар'єри також випадали на період даної стихії, яку експерт називає ворожою до «повітряних» Близнюків. Зокрема, вона згадує ряд скандалів і безпосередньо звільнення політика з високого поста віце-прем'єр-міністра України після втечі Януковича (27 лютого, ера Риб, стихія «Води»).

Дана тенденція має цілком логічне пояснення. «Управителем знака Близнюки, під яким народився Олександр Вілкул, є Меркурій. Але й інші планети впливають на його долю. Для Близнюків характерний розквіт сил на Сатурні і падіння на Венері. І саме з вигнання Венери в астрології модерну починає своє володарювання Плутон, що керує Скорпіоном», - пояснила Магда Властовіч. 

Вона акцентувала увагу на тому, що в даний час (і ще два тижні) саме Скорпіон править долями людей. «Так як каденція цього зодіакального знаку триватиме практично до кінця листопада, у Олександра Вілкула немає жодних шансів на перемогу», - сказала астролог. За її словами, у всіх українських містах, де другий тур відбудеться 15 листопада поточного року, найбільші шанси на перемогу мають виключно знаки «Води», тобто ті, хто народився в еру Рака, Скорпіона і Риб. «Саме їм допомагатимуть зірки», - підкреслила Магда Властовіч.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта