Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Як обрати СТО для вашого авто

станция техобслуживанияПо дорогам Європи і України постійно їздять десятки тисяч легкових, великовантажних автомобілів, що перевозять мільйони тонн різних вантажів. Тисячі автобусів вдень і вночі доставляють пасажирів в найвіддаленіші точки світу. Кожен автовласник прекрасно знає, що технічний стан автомобіля необхідно підтримувати в належному стані, щоб всі його агрегати функціонували нормально.

      Якщо у водія зламалася вантажівка, часто її доводиться доставляти на станцію техобслуговування за сотню і навіть за тисячу кілометрів. Без спеціальних знань провести діагностику і усунути технічні проблеми неможливо, тому для вирішення цих завдань і звертаються в автосервіс. Станція техобслуговування в кожному місті так багато, що ви можете отримати не якісний ремонт вашого залізного коня. Як вибрати, те саме СТО, яке підійдуть для вашого автомобіля і де проведуть якісний ремонт автомобіля?

Які є СТО

     Так вже склалося, що ми прагнемо до покупки дорогого автомобіля і часто забуваємо, що обслуговування свого залізного коня може бути дуже накладним. Щоб обслуговування і ремонт автомобіля були не тільки витратними, але і приносили моральне задоволення до вибору СТО потрібно підходити, дуже-дуже зважено. Умовно всі станції техобслуговування можна розділити на 4 типи:

 1. 1. Авторизовані дилерські центри.
 2. 2. Спеціалізовані СТО.
 3. 3. Середні або незалежні СТО.
 4. 4. Дрібні СТО.

Давайте розберімося з перевагами кожного. Авторизовані дилерські центри мають досить багато переваг:

 1. 1. Повна технічна документація по ремонту автомобіля.
 2. 2. Повний комплект діагностичного обладнання.
 3. 3. Повний комплект спеціальних інструментів.
 4. 4. Спеціально навчені механіки.
 5. 5. Чиста сучасна станція з охайним персоналом.
 6. 6. Оригінальні запчастини та масла.
 7. 7. Великий зал очікування з комфортними диванами і телевізором.

Спеціалізовані СТО - це станція які виконують певні види робіт, наприклад, рихтування, фарбування, ремонт кондиціонерів і т.д. Переваги такого СТО:

 1. 1. Високий рівень підготовки фахівців.
 2. 2. Проводять спеціалізовані роботи.

Середні або незалежні СТО - це станції, які працюють за своїм законом і правилами, в народі називаються "сірими". На таких СТО самостійно встановлюють перелік і вартість виконаних робіт. Так само на такі СТО можна приїжджати зі своїми запчастинами і торгуватися за вартість роботи.

Про дрібні СТО ми думаємо, не варто згадувати, бо це гараж "Аля дяді Васі" і кожен водій, який обожнює свого залізного коня точно сюди не приїде.

Що таке техогляд і навіщо він потрібен

     Техогляд - огляд вашого автомобіля на наявність технічних проблем, які можуть вплинути на роботу автомобіля і можуть спровокувати ДТП. ОТК повинні проходити такі категорії транспорту:

 1. 1. Легкові авто.
 2. 2. Автобуси і маршрутки.
 3. 3. Вантажні авто.
 4. 4. Причепи та напівпричепи.

     Особливо повинні пройти власники вантажівок. Пройти техогляд вантажівки в Києві можна в "ОТК-Сервіс". Так само ОТК-Сервіс пропонує послуги по ОТК, вищеописаним категоріям автомобілів. Якщо ви купили собі авто чи привезли із-за кордону вам обов'язково потрібно пройти сертифікацію вашого авто, якщо не пройти у вас можуть тимчасово конфіскувати ваш автомобіль і тому в обов'язковому порядку після покупки за кордоном авто варто проходити сертифікацію тим більше це процедура не складна і швидка.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта